Koçlar ve Koç Olmak İsteyenler İçin Hizmetlerimiz

Türkiye'nin ilk ve en deneyimli koçluk firmalarından olan MareFidelis, koç olmak isteyenlerin ve kendini daha da geliştirmek isteyen koçların da hizmetinde. Ülkemizde özellikle Gestalt yaklaşımının ana uygulayıcılarından ve eğiticilerinden olan Dost Can Deniz ve diğer MareFidelis danışmanları, ICF tarafından akredite edilmiş profesyonel koçluk programları, eğitimleri ve çalıştayları, bireysel ve grup süpervizyonları ve mentor koçluk yolu ile MareFidelis, koçlara ve koçluğu bir yetkinlik olarak geliştirmek isteyenlere destek oluyor.

Yönetici Ve Lider Koçluğunda Ustalık Online Serisi

Ülkemizin en deneyimli yönetici ve lider koçlarından Dost Can Deniz’in ve MareFidelis’in yıllara yayılan kurumlara ve liderlerine destek olma deneyimi sonucunda damıttığı işe yarayan anlayış ve yaklaşımlar. ICF tarafından 32.50 saat CEU için akredite edilmiş bu 3 modüllük programda şu sorulara yanıt arayacağız: Bir kurum nedir, örgütler nasıl çalışır, bu kurum, örgüt ve kişilere gerçekten nasıl liderlik yapılabilir, insanlar liderlik yapmaya kalktıklarında hangi tipik tuzaklara düşerler ve biz koçlar buna nasıl destek olabiliriz. Tamamen deneyimsel bu atölye, ACTP dengi bir programda temel koçluk eğitimini tamamlamış koçlar, liderler ve İK profesyonelleri için. Daha fazla bilgi için tıklayınız.

Gestalt Coaching Program

Gestalt Coaching Program in Istanbul, ülkemizin bağımsız olarak akredite olan ilk profesyonel koç yetiştirme programı. Dost Can Deniz, MBA, MCC, Dorothy Siminovitch, Ph.D., MCC ve Gila Şeritçioğlu, MA, MCC tarafından kurulan Gestalt Coaching Program, MareFidelis’in de koçluk yaklaşımının temellerini oluşturan Gestalt teori ve metodolojisine dayanarak, koçlara, liderlere ve diğer profesyonellere destek oldukları kişiler için birer “farkındalık ajanı” olabilmeyi öğretiyor. Bu program ve programın içinde yeraldığı Gestalt Center For Coaching’in sunduğu diğer programlar hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Süpervizyon ve mentorluk

Dost Can Deniz her dönem çok sınırlı sayıda koça bireysel süpervizyon ve mentorluk sunmakta, takviminde fırsat bulduğunda ise koçlar için grup koçluğu çalışmaları sunmaktadır. Kendilerini geliştirmek isteyen, düşünüş, davranış ve yaklaşımlarına derinden bakmaya ve kendilerini derinden tanımaya istekli, ancak bu sayede danışanlarına da hizmet edebileceğine inanan cesur koçlara açık bu hizmetler hakkında daha fazla bilgi için bizimle irtibata geçiniz.

Bize Ulaşın

MareFidelis olarak size nasıl destek olabiliriz?

Hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi almak için +90(212)325 98 50'yi arayınız veya yandaki tuşu tıklayınız.
Bize Ulaşın

Hasan “Sonsuz” Çeliktaş ile Koçluk ve Gestalt Yaklaşımı üzerine konuştuk…

Sonsuz Muhabbetler (Bölüm 19: Dost Can Deniz ile Koçluk) from hasan celiktas on Vimeo.