MareFidelis'i tanıyın.

MareFidelis, Dost Can Deniz tarafından 2002 yılında kuruldu. Tamamı Gestalt yaklaşımında eğitim almış deneyimli danışman ve koçlarla çalışan MareFidelis neden var, neyi amaçlıyor, kimlerle çalışıyor, nasıl bir felsefe ve yaklaşım çalışmalarına kılavuzluk ediyor gibi soruların yanıtlarına bu sayfa ve bu sayfadaki linklerden ulaşabilirsiniz.

Biz Kimiz?

Ana odağımız, Türkiye’de ve Dünyada yaşam, yönetim ve iş kalitesini, insanların yaşamaktan ve çalışmaktan aldığı keyfi,mutluluğu, neşeyi yükseltmektir.
Bizim amacımız; yeteneklerimizi ve birikimimizi ustaca kullanarak, danışanlarımızın yaşamanın ve yönetmenin ustaları haline gelmelerine destek olmak…  
Yaşamı iki şekilde yaşayabiliriz: Uykuda, eylem ve düşüncelerimizle geçmişten gelen şartlanmaları geleceğe doğru taşıyarak; ya da uyanık, şu anda içimizde ve çevremizde olanların farkındalığı ile özgür irademizi şimdiki anda kullanarak… Ustalaşmak, liderlik, yaşam kalitesi, ancak uyanmış bir zihni bir yaşam biçimi haline getirdiğimizde yürüyebileceğimiz bir yol.
Yaşam ancak yetenek ve lütuflarımızın bir kutlaması olarak yaşanırsa, anlamlı.
Mare: deniz. Fidelis: dost (Latince). Mare Fidelis, dost deniz demek.

Ne Sağlıyoruz?

  • Bireylere ve kurumlara, farkındalıklarını ve bu sayede yaşam, yönetim ve iş kalitelerini yükseltmek için koçluk hizmeti sunarız.
  • Üst ve orta düzey yöneticilerin etkin bir lider olmalarına, işlerinde ve özel yaşamlarında bütünsel başarı ve yüksek performans elde etmelerine destek oluruz.
  • Bireysel müşterilerinin yaşam kalitelerini önemli miktarda yükseltmelerine ve istedikleri yaşamı yaratmalarına destek oluruz.
  • Eğitim, Seminer ve Grup Çalışmaları ile daha geniş kitlelere yaşam ve liderlik becerileri geliştirmelerinde kaynak sağlarız.
  • Koçların profesyonel ve kişisel olarak bir başkasına destek olacak şekilde kendilerini hazırlamaları ve geliştirmelerine destek oluruz.