Dost Can Deniz'den Tepe Yöneticilere Özel Webinar:
Bu Dönemi Fırsata Çevirmek İçin 4 Altın Anahtar

9 Nisan 2020, Perşembe 17 – 18:30

İki üç haftadır, özellikle de şirketlerinde en tepe konumlarda bulunan danışanlarımla aynı konuyu konuşuyoruz doğal olarak: İçinde bulunduğumuz VUCA (Volatile, Uncertain, Complex, Ambiguous – Oynak, Belirsiz, Karmaşık, Anlaşılması Güç) durumu en iyi şekilde nasıl yönetebiliriz?:

  • “Bu eşi benzeri olmayan dönemde şirketimi, ekibimi ve diğer paydaşlarımı en iyi nasıl yönetebilirim?”
  • “Bu dönemin VUCA’lığına, yani oynaklığına, belirsizliğine, karmaşıklığına ve anlaşılmazlığına karşı uygulamam gereken stratejiler, taktikler, antidotlar neler?
  • “Bana doğrudan bağlı olan ekibime ve şirketin geri kalanına karşı iletişim stratejim ve stilim nasıl olmalı?”
  • “Müşterilerimle ve kendi yöneticilerimle, Yönetim Kurulu’mla iletişimim nasıl olmalı?”
  • “Bu dönemi destekleyecek ve uzaktan çalışma düzenine geçen şirketi odaklı, uyanık, birbirleri ile koordine bir şekilde ve kopukluğa, izolasyona, uyuşukluğa ve endişeye kapılmadan tutmak için ne gibi yapılar, ritüeller, uygulamalar oluşturabilirim?”
  • “Şirketi duruma yanıt verecek çevikliğe ulaştıracak araçlarım neler?”
  • “Ve ben kendimi bu dönemde nasıl odaklı, uyanık, sakin, çevik ve sağlıklı tutarım?”

Hemen her danışanımla, VUCA'nın her bir öğesine yanıt vermek için dört farklı yaklaşımı nasıl eylem ve düşünüşlerine katabileceklerini konuşuyoruz. Global bir firmanın Türkiye CEO’su ve bölge yöneticisi bir danışanım “bunlar bana çok faydalı oldu, bunu bir webinar’a dönüştürsen de daha geniş bir çevre faydalansa” deyince, sizlere sunduğum bu çalışma doğdu.

Sizleri 9 Nisan saat 17:00 – 18:30’da gerçekleşecek “Kaosa Düzen Getirmek: Bu Dönemi Fırsata Çevirmek İçin 4 Altın Anahtar” adlı webinar/çalışmaya davet etmek isterim. Şirketlerin özellikle en tepe yöneticileri için tasarlanmış bu çalışmada yukarıdaki ve sizlerden gelen sorular üzerine tartışacak ve bu dönemde şirketi, ekibi, yönetim kurulunu/ortakları ve müşterilerimizi en etkin şekilde yönetmek için işe yarayacak temel yaklaşımları konuşacağız. Bu çalışma özellikle Genel Müdür, CEO, yönetici ortak, vb. pozisyonlar için tasarlandı, ancak yakın zamanda daha alt pozisyonlar için de bir webinar yapmayı planlıyorum.

Tamamen ücretsiz olarak sunulan bu çalışmaya katılmak için aşağıdaki linkteki kayıt formunu doldurmanızı rica ediyorum:

https://marefidelis.com/ceolar-icin-vuca-liderligi-webinar-kayit-formu/

Peki, ben kimim?

Türkiye'nin ilk lider koçlarındanım ve International Coach Federation tarafından verilen Master Certified Coach ünvanını alan ilk Türk koçum. Onsekiz yıla ulaşan koçluk ve örgütsel gelişim danışmanlığı kariyerimde Türkiye'nin bir çok büyük firmasının genel müdür ve CEO'suna hizmet sunma fırsatım oldu. Öte yandan 10 yıldır da profesyonel koçlar yetiştiren önemli bir programın da ortak ve liderlerindenim. Hakkında daha detaylı bilgilere bu linkten ulaşabilirsiniz.