Dost Can Deniz’den Ücretsiz Webinar

27 Aralık Çarşamba 20:30

Hepimizin peşinde olduğu dönüşüm ve değişim için öncelikle nerede ve neyle birlikte olduğumuzu anlamamız, bununla doğrudan ve etkin bir biçimde yüzleşmemiz gerekiyor. Bu yüzleşme duyguların ve olguların içinde kaybolmakla değil, ancak onlarla sağlıklı bir mesafeden etkin bir biçimde temas ederek mümkün. Bu yapabilmek için de 3 şeyi geliştirmemiz gerekiyor:

❤️  Açık bir kalp – yani olanı olduğu gibi kabul edebilmek,
🌳  Bedenimle güçlü bir ilişki – yani merkezimi koruyarak, bedenimin ve gördüklerimin, duyduklarımın, dokunduklarımın, hissettiklerimin beni nasıl etkilediğinin, nasıl eyleme ittiklerinin tam farkındalığı,
☀️ Berrak bir zihin – zihnin içinde oluşan düşüncelerin ve zihin hallerinin farkında olan ama bunları kendisi sanmayan, bunlara tutunmayan açık ve dingin bir farkındalık.

2024’e doğru ilerlediğimiz bu günlerde dönüşümü ve bu dönüşümün bu 3 temelini konuşalım birlikte istedik. Eğer siz de bu konuları ve kendinizi daha iyi bir versiyonunuza dönüştürebileceğinizi merak ediyorsanız 27 Aralık Çarşamba saat 20:30’daki ücretsiz webinarımıza bekliyoruz.

Lütfen kayıt ve katılım bilgileri için aşağıdaki formu doldurunuz:

Webinarımız tamamlanmıştır. İleriki webinarlardan haberdar olmak için blogumuza abone olunuz. Bu webinarın kaydına YouTube kanalımızdan erişebilirsiniz.