Liderliğin Beş Temel Tuzağı:
Kendi Ayağımıza Dolanmaktan Nasıl Kurtulabiliriz?

Liderler ve Koçları için MareFidelis Koçluk Modeli Üzerine Ücretsiz Bir Webinar

27 Şubat 20:30

Bu 1.5 saatlik ücretsiz webinarda birlikte sistemlerin (şirket, toplum, aile, ilişki) ve liderliğin göz önündeki saklı doğasını inceleyeceğiz.

Ben Dost Can Deniz, bir koç ve danışman olarak 19 yılı aşkın zamandır kurumlarla, kurumlardaki yöneticilerle ve çoğu zaman da en tepe liderleriyle çalışmak, onlara destek olmak şansı edindim. Bu deneyimden de en çok ben öğrendim.

Öğrenmeye, anlamaya çalıştığım temel sorular her zaman şunlar oldu:

  • Bu sistemler gerçekte nasıl çalışır?
  • Bu kurumlarda yöneticilik, liderlik yapmanın doğası nedir?
  • Özellikle de kurumu anlamlı bir geleceğe doğru taşımak için liderlik yapmaya kalktığımızda ister istemez karşılaştığımız durum ve olgular nelerdir?
  • İnsanlar bu liderliğe soyunduklarında kendi ayaklarına nasıl dolanıyorlar?
  • Ve tabi ki, tüm bu bilgiyi kullanarak bu sistemlerde çalışan danışanlarıma koçları olarak nasıl destek olabilirim?

Bu sorulara bulduğum ve hemen hepsinin her zaman geçici ve gelişmeye açık olduğunu bildiğim yanıtlarım, MareFidelis Yönetici ve Lider Koçluğu modelinin ve bir süredir sunmakta olduğum Yönetici ve Lider Koçluğunda Ustalık eğitiminin ana çatısı oldu.

Bu günlerde bu eğitimin online sürümüne hazırlanırken sizlerle birlikte kısaca bu yanıtların üzerinden, özellikle de “insanlar kendi ayaklarına nasıl dolanıyorlar” sorusuna bulduğum yanıtların üzerinden geçmek istiyorum. Çünkü sadece liderlik yaparken değil, yaşamımızın hemen her alanında neredeyse aynı şekilde kendimize engel oluyoruz.

Bu 1.5 saatlik webinarda bu soruların yanıtlarına sizlerle birlikte bakacak, bu bilgilerle kendi yöneticiliğimizde, koçluğumuzda veya yaşamımızda bir adım ileri nasıl gidebileceğimizi birlikte tartışacağız.

Tamamen ücretsiz olan webinarımıza katılmak için lütfen aşağıdaki formu doldurarak kayıt yaptırınız.

Webinarımız tamamlanmıştır. İleriki webinarlardan haberdar olmak için blogumuza abone olunuz. Bu webinarın kaydına YouTube kanalımızdan erişebilirsiniz.