İçinden geçtiğimiz eşsiz günler, bize bir yandan büyük zorluklar yaratırken, bir yandan da eşsiz fırsatlar da sunuyor. Bu aralar hemen her danışanımla iki ana konu üzerinde çalışıyoruz:

  1. Bu dönemde şirketimin, ekibimin, kendilerinden sorumlu olduğum insanların nasıl odakta, üretken, motive ve ruhsal sağlıkları nispeten yerinde kalmasını sağlayabilirim? Geçen hafta ücretsiz sunduğum Kaosa Düzen Getirmek adlı webinarda, bu soruya danışanlarımla birlikte bulduğumuz yanıtları sunmuştum sizlere. (Bu webinarın kaydına buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz).
  2. Peki ya ben? Ben kendimi nasıl tüm bu durum karşısında güçlü, açık ve berrak tutacağım? Ben merkezimi nasıl koruyabilirim? Zemin ayaklarımın altından çekilir gibi hissederken bu duyguyla başa çıkıp ben nasıl kendime destek olabilirim?

Bu Pazar günü (19 Nisan 2020) saat 15:00 – 16:30 arasında sunacağım “Güçlü Beden, Berrak Zihin, Açık Kalp ile Merkezimizi Korumak” adlı webinarın odağı işte bu olacak. Bu webinara buraya tıklayarak ulaştığınız form ile kayıt olabilirsiniz.

Aynı adla ve toplam 15 gün ve 4 modüle yayılmış bir formatta yürüttüğüm çalışmada, kendi potansiyelimizi en iyi şekilde ortaya çıkarabilmek için varlığımızın bu üç boyutu ile iyi bir ilişki kurmanın ve onları en etkin şekilde kullanmanın yollarını araştırıyoruz.Tüm yapılarımızı ve dünyanın nasıl ve ne kadar güvenli bir yer olduğu ile ilgili algılarımızı derinden sarsan bu günlerde işte bu potansiyelimizle temas halinde olmaya ihtiyacımız var: Olan her şey karşısında bedenimizi güçlü, kalbimizi sakin ve açık, zihnimizi de berrak tutabilmek.

Bu ücretsiz webinarda Güçlü Beden, Berrak Zihin, Açık Kalp Programı’ndan seçtiğim hemen uygulamaya sokabileceğimiz ve merkezimizi korumamıza destek olabilecek anlayış, yaklaşım ve pratikleri uygulayarak öğreneceğiz ve gündemin getirdiği aşırı yük ve sorumluluk, gelecek endişesi, anlam kaybı gibi duygular karşısında bu ve benzer pratikleri yaparak kendimizi nasıl güçlü, berrak ve açık tutabileceğimizi araştıracağız.

Bu webinara kayıt olmak için aşağıdaki linkten ulaşacağınız formu doldurmanızı rica ediyorum. Webinar herkese açık ve ücretsizdir. Katılımcı limitimiz yüksek olsa da sınırlıdır.

https://marefidelis.com/beden-kalp-zihin-webinar/

Breathe Amsterdam
Photographer: Fabian Møller | Source: Unsplash