Kayıt linkimiz: https://marefidelis.com/dostca-sohbetler-1-cem-sen/

Yeni bir Zoom/YouTube live yayın serisine başlıyoruz: “Dost’ça Sohbetler”.

Bu sohbetlerde ara sıra tanıdığım, sevdiğim, birlikte çalıştığım, kendilerinden ve birlikte öğrendiğim değerli dostlarımı davet edip sizin huzurunuzda muhabbetin tadını çıkarmak ve birlikte daha da öğrenmek niyetindeyim.

İş böyle olunca da doğal olarak ilk önce kendisi ile 11 yıldır çalıştığım sevgili hocam Cem Şen’i davet ettim, kendisi de beni kırmayıp kabul etti. Çok genç yaşlardan beri beden, zihin ve enerjinin ustası olmak üzere çalışan, dünyaca ünlü Zhiang Feng, Zhou Gan Feng gibi bir çok usta ile onların özel öğrencisi olarak çalışan Cem Şen, Dharma – Kalp Yolu, Meditasyon ve Qi Gong konusunda ülkemizdeki ve dünyadaki sayılı öğretmenlerden biridir. Dharma Yayınları ve Klan Yayınları gibi önemli yayınevlerinin kurucusu olan Cem Şen 40 kadar kitabı Türkçe’ye çevirmiş, Dolmuş’tan İnme ve Binme Sanatı’nda Zen ve Nefes Kitabı’nın da dahil olduğu 10’dan fazla özgün eser yazmıştır. Öğrendiği bir çok yöntem içerisinden en işe yarayanları baz alarak oluşturduğu ve benim de üzerinde yürüdüğüm, bir süredir de eğitmeni olduğum Cem Şen Eğitimleri Sistemi ve Kalp Yolu Eğitimi’nde, kendi bedenini ve zihnini anlamak ve onun yönetmek, ana çalışma alanıdır.

Sevgili Cem Hocam ile bu 1.5 saatlik sohbetimizde açgözlülüğün, öfkenin, cehaletin peşinden gitmeyip de “Az Seçilen Yollar”dan, farkındalığın, erdemin, bilgeliğin yolundan gitmenin zorluklarından ve meyvesinden bahsedeceğiz. Bunun için de zihin ve onun “patron” doğası üzerine konuşacak, ehil olmayan bir zihin halinin yaratabilecekleri ve ehil, berrak ve engellerden arınmış bir zihin haline nasıl yatırım yapabileceğimizden bahsedeceğiz. Tabi sohbet bu, nereye gideceğini kimse bilemez!

Bu sohbeti dinlemek için lütfen aşağıdaki linkten kayıt olunuz:

https://marefidelis.com/dostca-sohbetler-1-cem-sen/