Müşteri Başlangıç Anketi

KOÇLUK BAŞLANGIÇ ANKETİ

Koçluk ilişkimize hoşgeldiniz. Çalışmamıza daha da hızlı başlayabilmek için lütfen aşağıdaki soruların hepsine yanıt veriniz. Anketi görüşmenizden en az 24 saat önce doldurmanız, koçunuzun yanıtlarınızı okuyup hazırlanarak gelmesini sağlayacaktır.

Bu ankete verdiğiniz tüm yanıtlar gizli ve kişiye özeldir, ve sadece koçunuz tarafından görülecektir.

Bilgileriniz

Önce temel bilgilerle başlayalım:


Koçluk Çalışmamızdan Beklentileriniz

Çalışmamızdan beklentilerinizi, içinde bulunduğunuz organizasyonel durumu, aşmanız gereken zorlukları ve hedefleri anlamak, çalışmamızın en önemli parçalarından...


Sizin Hakkınızda

Koçluk çalışmamız tamamen sizin ve sizin ulaşmak istediğiniz sonuçların hakkında. Bu açıdan yapacağımız en önemli şey birlikte sizi ve eylemlerinizi daha iyi anlamaya çalışmak olacak. Hadi şimdiden başlayalım!


Kendinize "ben kimim?" diye sorun ve aşağıdaki alanları doldurun. Lütfen hepsini doldurun, çok zorlanırsanız seçeceğiniz bir veya bir kaçını tekrar edebilirsiniz.

Koçluk İlişkimiz Hakkında

Koçluk ilişkimizle ilgili bazı önemli konular ve anlaşmalar


Çeşitli bilgiler

Aşağıdaki bilgiler zorunlu olmamakla birlikte sizi daha iyi tanımamıza yardımcı olacaktır. Bu bilgileri (tüm bu anketteki sorulara verdiğiniz yanıtlar gibi) sadece koçunuz görecektir ve anonimize ederek bile hiç bir şekilde kullanmayacağız.


Onaylar

Lütfen aşağıdaki maddeleri kabul ediyorsanız kutucukları işaretleyerek belirtiniz.