Loading...
Ücretsiz E-Koçluk 2017-05-26T16:56:27+00:00

Size Bir Hediyemiz Var…

MareFidelis kurulalı tam 13 yıl oldu… 13 yıl önce, 1 Mayıs 2002’de Dost Can Deniz, koçluk mesleğine ve bu yazılara başladı. Yani 13 yıldır bu blogdaki yazılarımızı okurlarımızla paylaşıyoruz. Bu 13 yılı kutlamak için Dost Can Deniz tarafından kaleme alınan ve toplam 7 epostadan oluşan bir e-koçluk programını hediye olarak sunuyoruz. Bu programı isterseniz özel yaşamınızda, isterseniz işinizde, isterseniz de bir lider olarak ulaşmak istediğiniz gelecek resmi için kullanabilirsiniz.

Bu programla, 7 gün boyunca alacağınız epostalarla:

  • Kendi başarımın önüne nasıl engel koyuyorum?

  • Acaba gerçekten ne yaratmak istiyorum?

  • Yaşamım ve eylemlerim, mevcut hali ile benim için en önemli olan şeyler çevresinde mi odaklanmış?

  • Yaşamımı amaçlarım ve kendimi adamak istediğim gelecek resmine göre nasıl organize edebilirim?

gibi kritik ve güçlü sorulara odaklanacağız. Program içerisinde sizi ileriye taşıyacak ve odağınızı sağlamlaştıracak uygulamalar da öğreneceksiniz. Bu çalışma, MareFidelis’in sizlere 13. yıl teşekkürü ve hediyesi.

Bu e-koçluk çalışmasına katılmak için aşağıdaki formu doldurarak “MareFidelis’ten” bloguna abone olunuz. 

Hemen arkasından belirttiğiniz eposta adresine göndereceğimiz ve üyeliğinizi teyit etmenizi rica ettiğimiz mesajdaki linki tıkladıktan sonra, yedi gün boyunca her gün posta kutunuza bir mesaj göndereceğiz ve sizi yukarıdaki sorular üzerinde düşünmeye davet edeceğiz.

MareFidelis’ten bloguna abone olduğunuzda sizlere ayda bir kaç kez yeni yazılarımızı, ve eğitim duyurularımızı ileteceğiz. Daha önce yayınlanan yazıları incelemek için blog sayfamızı buraya tıklayarak ziyaret edebilirsiniz.

Abone olurken paylaştığınız bilgiler tamamen gizlidir, kesinlikle başka hiç kimse ile paylaşmayacağız. Aboneliğinizi istediğiniz zaman sonlandırabilirsiniz.

Yeni yazılarımızdan ve eğitimlerimizden haberdar olmak ister misiniz?

Abone olduğunuzda Dost’un sizin için hazırladığı E-Koçluk Programını da sunacağız.

Yukarıdaki formu doldurarak Gizlilik Politikamızı da kabul ettiğinizi beyan ediyorsunuz. Lütfen Gizlilik Politikamızı ve Gizlilik Bildirgemizi buraya tıklayarak okuyunuz. 

Bu pencereyi kapat