Size Bir Hediyemiz Var…

MareFidelis kurulalı 16 yılı geçti… 16 yıl önce Dost Can Deniz, koçluk mesleğine ve bu yazılara başladı. Yani 16 yıldır bu blogdaki yazılarımızı okurlarımızla paylaşıyoruz. Bu 16 yılı kutlamak için Dost Can Deniz tarafından kaleme alınan ve toplam 7 epostadan oluşan bir e-koçluk programını hediye olarak sunuyoruz. Bu programı isterseniz özel yaşamınızda, isterseniz işinizde, isterseniz de bir lider olarak ulaşmak istediğiniz gelecek resmi için kullanabilirsiniz.

Bu programla, 7 gün boyunca alacağınız epostalarla:

  • Kendi başarımın önüne nasıl engel koyuyorum?

  • Acaba gerçekten ne yaratmak istiyorum?

  • Yaşamım ve eylemlerim, mevcut hali ile benim için en önemli olan şeyler çevresinde mi odaklanmış?

  • Yaşamımı amaçlarım ve kendimi adamak istediğim gelecek resmine göre nasıl organize edebilirim?

gibi kritik ve güçlü sorulara odaklanacağız. Program içerisinde sizi ileriye taşıyacak ve odağınızı sağlamlaştıracak uygulamalar da öğreneceksiniz. Bu çalışma, MareFidelis’in sizlere 16. yıl teşekkürü ve hediyesi.

Bu e-koçluk çalışmasına katılmak için aşağıdaki formu doldurarak “MareFidelis’ten” bloguna abone olunuz. 

Hemen arkasından belirttiğiniz eposta adresine göndereceğimiz ve üyeliğinizi teyit etmenizi rica ettiğimiz mesajdaki linki tıkladıktan sonra, yedi gün boyunca her gün posta kutunuza bir mesaj göndereceğiz ve sizi yukarıdaki sorular üzerinde düşünmeye davet edeceğiz.

MareFidelis’ten bloguna abone olduğunuzda sizlere ayda bir kaç kez yeni yazılarımızı, ve eğitim duyurularımızı ileteceğiz. Daha önce yayınlanan yazıları incelemek için blog sayfamızı buraya tıklayarak ziyaret edebilirsiniz.